Сигарети оптом в Україні: плюси та мінуси покупки

Багато курців протягом тривалого часу воліють купувати одну й ту саму марку сигарет. Їх тип підбирається з прихильності до марки, а також за смаком, міцністю, і, як правило, вартістю. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент сигарет, що є плюсом для тих, хто воліє пробувати нові смаки та різновиди.

Але оскільки з асортиментом зростає і ціна на тютюнову продукцію, а цей фактор змушує людей шукати оптимальних способів, щоб не кидати звичку. Тому багато хто воліє купити сигарети оптом, щоб не переплачувати магазину за транспортні та складські витрати.

Цигарки оптом: у чому плюси?

Як правило, щоб купити сигарети оптом у Києві та Україні можна у безлічі компаній. Ті, у свою чергу, пропонують сигарети, опт яких починається з декількох блоків. Найчастіше купити оптом сигарети можна від 10 блоків. Кожен із них містить 10 пачок, а значить покупка становитиме щонайменше 100 пачок.

За статистикою, людина, що курить, в середньому використовує від 100 до 150 пачок цигарок за півроку. Витрати на покупку компенсуються економією та великим запасом цигарок.

Цигарки оптом - це вигідне вкладення, так як тютюн все одно доведеться купувати, а виробники та торгові представники іноді пропонують знижку до 50%, що відіграє суттєву різницю саме при покупці сигарет оптом.

Купити сигарети оптом пропонує наш інтернет-магазин SigaOpt. Якщо вам не зовсім по кишені, можна зробити спільне замовлення з друзями чи колегами.

Цигарки оптом – це найчастіші запити в інтернеті, у розділі тютюнової продукції. Знаючи, що в запасі є кілька сигаретних блоків, вам не доведеться ще раз йти в магазин. А значить, це теж додаткова економія, оскільки йдучи за цигарками, часто купуєш супутні товари, які, по суті, зовсім не потрібні.

Цигарки оптом: у чому мінуси?

Через те, що на сигарети оптом ціна досить знижена, ви можете захотіти купити й інші смаки улюбленої марки, або скуштувати новий вигляд. І якщо він вам не сподобається, гроші буде викинуто «на вітер». Щоб цього не трапилося, краще купіть пачку, що сподобалася, поштучно, а якщо сподобається - замовляйте вже оптом.

Інший мінус полягає в тому, що якщо ви зібралися кинути палити, то сигаретні блоки точно вас відволікатимуть, і звільнення від згубної звички буде відкладено. Але цей недолік скоріше залежить від вас, адже якщо відмовлятися від куріння, то відразу, без спокус зі свого боку.

Продаж тютюнових виробів – це один із найприбутковіших видів бізнесу. Купуючи цигарки оптом, ви природно отримаєте гарний профіт.